Sport Planet
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Sport Planet

אינדקסאינדקס  PortailPortail  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Grizli
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 50
Registration date : 07.07.07

חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן Empty
הודעהנושא: חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן   חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 1:52 pm

הירוקים יחדשו את המשא ומתן עם מלך שערי הליגה וייפתחו בכך חזית נוספת עם הצהובים. עזרן: "השבוע דברים ייחתכו". חיים מגרלשווילי המריא להולנד

מכבי חיפה תחדש הבוקר (ראשון) את המשא ומתן לצירופו של חלוץ מ.ס. אשדוד, יניב עזרן. זאת לאחר שלחיפה נודע שאספניול צפוייה לסגת מכוונתה לרכוש את מלך שערי הליגה.

המשא ומתן עם החלוץ יחודש למרות שבימים האחרונים נוצר נתק בין הצדדים בגלל הדרישות הגבוהות של אשדוד. עזרן מבוקש, בין היתר, גם על ידי מכבי והפועל תל-אביב.

"לא שמעתי מחיפה מספר ימים", אמר עזרן ל-ONE, "אני מאמין שהשבוע דברים ייחתכו לכאן או לכאן. יש לי מספר אופציות ובימים הקרובים אתייעץ עם הסוכן שלי ונחליט".

במקביל לנסיונות צירופו של עזרן, בחיפה עדיין לא ויתרו על אופציית עומר גולן וההערכה היא שברגע שהמתיחות בין גולן למכבי ת"א תרד מסדר היום, חיפה תאיץ את הניסיונות לצרף את השחקן.

הזר הפולני, לוקאש סורמה, שחתם בקבוצה, אמור לחזור במהלך השבוע מפולין ולהצטרף לאימונים. בתוך כך, הסוכן פיני זהבי ממשיך במאמציו לסגור את הפרטים האחרונים לצירופו של הבלם הברזילאי בתאו, שאמור להגיע לארץ במהלך השבוע.

למרות ההדחה הצפויה מהאינטרטוטו, בחיפה מרוצים מאוד מיכולתם של ליאור רפאלוב וביראם כיאל בהפסד הביתי 2:0 לגלוריה ביסטריצה, שנערך בקרית אליעזר.

בעקבות המשחק, התחזקה הכוונה להשאיל את השוער תום אלמדון והחלוץ תומר חמד. הכישרון המבטיח, ירו בלו, יושאל אף הוא וישחק בעונה הקרובה בעירוני קרית-שמונה.

בחיפה גינו הבוקר את כתובות הנאצה שרוססו על חומות אצטדיון קרית אליעזר נגד ג'ובאני רוסו ("רוסו נאצי").

חיים מגרלשווילי יצא להולנד
כדורגלן מכבי חיפה בשלוש השנים האחרונות, חיים מגרלשווילי, המריא להולנד שם יצטרף לחבריו החדשים ב-ויטסה ארנהיים שתחל מחר את אימוניה. מגרלשווילי ייסע כשהוא מלווה בעו"ד עידן כסיף ובאחיו, עקיבא מגרלשווילי.

אני מקווה מאוד להצליח בדרכי החדשה", אמר מגרלשווילי ל-ONE, "אני מודע לכל הקשיים הצפויים. אני מאמין שאתקע יתד באירופה אחרי שאני עוזב בית חם וטוב כמו מכבי חיפה".
קרדיט לONE
חזרה למעלה Go down
PunkCake
בעלים
בעלים
PunkCake

מספר הודעות : 575
Registration date : 09.06.07

חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן Empty
הודעהנושא: Re: חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן   חיפה נגד מכבי ת"א - הפעם: המאבק על עזרן Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 10:28 am

תודה על המידע גבר
חזרה למעלה Go down
https://hpk-f.forumisrael.net

חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-